תאריך ושעה
 

לפורטל המידע של מ.א.הגלבוע לחצ/י..
 
 
התחברות לחברים

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
סיכום טורניר לניר 2012

68 משחקים (כולל הגמר) , 42 יום (כולל יום הגמר) סוגרים את טורניר לניר 2012 .
25 קבוצות ,25 ישובים ,שדרך מפעל הנצחה זה ,בחרו ללכת בדרכו של סגן דביר לניר ז"ל ממולדת ,קצין השריון שנפל באסון המסוקים ב- 4.2.97 .
כל שנה עולה השאלה איך לעשות את הטורניר , כמה ,ובאיזו דרך. בסופו של דבר, כל דיאלוג אשר יהיה, המטרה היחידה שתמיד תהיה לנגד כולנו היא הנצחתו של דביר לניר ז"ל בכמה שיותר ישובים ושכמה שיותר ילדים/שחקנים יהיו חלק מהמפעל הנהדר הזה !


הקהל המצטיין - מושב מולדתאין ספק , וללא כל תחרות הקהל של מולדת זוכה בתואר ולא בפעם הראשונה . כל משחק , מקטן ועד גדול, חם או קר, רחוק או קרוב , הם שם בשביל מולדת. נאמנים ,מאוחדים בגאוות יחידה שרים ורוקדים ולא משנה מה התוצאה על הלוח . ללא קללות ,ללא דברי נאצה,ללא מלל מיותר כלפי היריבות,רק תמיכה בישובם עד הדקה אחרונה במשחק.אין ספק שהם היו חסרים בנוף של הפיינל פור .
הקהל שהגיע למקום השני הוא של מירב. במקום השלישי הגיע הקהל של קיבוץ חפציבה .

תגלית הטורניר - אלון שניוויס (טירת צבי )היבניק מטירת צבי הגיע משום מקום וסיים עם ממוצעים מדהימים (19.6 למשחק, 98 נקודות סה"כ ב- 4 משחקים) ,כל זאת , שמעולם לא שיחק במסגרת מסודרת בכדורסל ,והוביל את טירת צבי לטורניר סביר בהחלט , שלאלון חלק מרכזי מאוד בהצלחה .
עוד שני שחקנים שהחלט היוו הפתעה נעימה הם אור כהן מגן נר וחן פיבניק מבית אלפא . 

הקבוצה המפתיעה - בית אלפאהקבוצה הכל כך צעירה , ששחקני המפתח שלה למעט ירון איתן (י"ב) הם יובל בן חמו ,ים בן צבי (כתה ט) ואמיר הרבסט (כתה ח) מעפילה לגמר טורניר לניר , ללא שום ציפיות בתחילת הטורניר.גם שחקני בית אלפא קיוו לעשות רבע גמר גוש מערבי וכל מה שמעבר יהיה בונוס אבל הניצחון ההרואי מול כפר יחזקאל והחיבור עם המאמנות לימור צפוני וליאת סלע עשה את שלו והקבוצה הזו רק משתפרת ממשחק למשחק ומראה בעיקר הרבה מאוד אופי והיא עושה באמת את מה שאף אחד לא ציפה והעפילה לגמר טורניר לניר בשנה שהיא לא ציפתה שהיא תעשה את זה. גם החיבור של חן פיבניק ושלו בן צבי הלא פעילים תרם מאוד ותוסיפו את הקהל הקבוע והיציב של שחקני המחצבה והנה לכם הליהוק המושלם להפתעה מושלמת.
עוד קבוצה שהפתיעה מאוד היא עח"א ואין ספק שגם גן נר הפתיעה לטובה .

המשחק הטוב ביותר - לביא - מירב 46:50
עורך הכתבה ראה כמעט 70% מהמשחקים לכן יכול להיות שהוא פיספס חלק קטן אבל אפשר לציין את מולדת נגד רם און בשלב המוקדם, או את המפגן ההרואי של בית אלפא מול כפר יחזקאל או את ההצגה של רם און מול חבר/ניר יפה או את הקאמבק המדהים של שדה אליהו מול מסילות/ניר דוד אבל מבחינת הפתעה, קהל,אמוציות , דפיקות לב , לחימה והרבה מאוד זיעה ,זה היה המשחק בחצי הגמר בגוש המזרחי בו הובילה מירב כמעט 38 דקות ואז ברגעי ההכרעה כשלה בפעולות פשוטות ונתנה ללביא את הכרטיס לפיינל פור !השחקנים המצטיינים : בחרנו בשלושה -כרמי בהיר- עח"א

כמעט לבדו,עם 16.2 ממוצע נקודות למשחק הוביל הבחור הצנוע מעח"א עד חצי גמר גוש מערבי את האריות מעח"א למעמד שהם כבר מזמן לא היו שם. צריך לזכור שכרמי הוא לא רכז ולא גארד טבעי,כרמי הוא מסוג השחקנים שעושה את כל הדברים על המגרש ולא נכנסים לסטאטיסטקה ,שחקן של מאמן ולהגיע לכמות נקודות כזו ולנצח 4 משחקים בטורניר זה יותר ממכובד.ניב רגב - רם און

שאפו לגארד הנהדר מרם און . ניב לא בלט במיוחד בשלב הבתים . אבל ברבע הגמר מול מולדת , ובחצי הגמר מול חבר/ניר יפה ובפיינל פור מול לביא הבחור הגיע לעבודה ובענק. ניב הציג משחקים נהדרים והראה הרבה גיוון בהתקפה , ולקח על עצמו את המשחקים על הגב שלו . מבלי לנחס אותו לקראת משחק הגמר(טפו טפו טפו) , אין ספק שגם בגמר הוא יקח אחריות.קבוצת הנוער לאומית 2 של עונת 12-13 ועמק חרוד בהחלט יכולה להיות מרוצה איזה ניב היא מקבל לאחר החופש !

ירון איתן- בית אלפאהגינגי מבית אלפא הוכיח שוב שהוא עשוי מחומרים אחרים. ירון הוביל את החבורה הצעירה של בית אלפא עד לגמר טורניר לניר , עם יעילות יוצאת דופן . ירון הוא לא מסוג השחקנים שכופה על עצמו את המשחק ועושה את הנקודות שלו בכל הדרכים האפשריות - מבחוץ,בפנים,בחדירה,בריצה , ובריבאונד התקפה . גם ברמת העבירות האישית , שהיא נקודת התורפה העיקרית שלו ,למד לקחת אחריות , ושומר על עצמו לאחר שהבין שהוא לא עוד שחקן ברוטציה של צפוני .

עוד שחקנים שהיו קרובים לרשימה של המצטיינים : טל בן שלום ,פלא תמיר , עמית רון ,עמית בראס, אלעאי קוטון , ליאור קויק , ארי ליפניק ,אלמוג כהן .

המאמנת -לימור צפוני - בית אלפא

לא קל להצליח בטורניר כזה לאנשים שדווקא יודעים כדורסל.ההיפך, הטורניר הזה הוא בדיוק המקום לכאלה שלא נמצאים על הקווים יום יום.אבל ,שחקנית העבר הנהדרת מבית אלפא ,לימור צפוני והעוזרת שלה ליאת סלע (שחקנית מובילה בהווה בקבוצת הנשים ארצית של המועדון ) הוכיחו לנו ,שהנשים הם העם החזק והראו בהרבה צניעות ,קור רוח,שקט סביב הקבוצה (ולא קל לשחק עם גינגי,בן צבי ובן חמו באותה קבוצה ! ) ניהול משחק מצויין ובעיקר ניצול חומר השחקנים שעמד לרשותה עד תם!ליאת סלע

* מתנצלים שלא מצאנו בארכיון שלנו תמונות של לימור או של ליאת

שמחת החיים- יזרעאלברור שאם זה היה ברוגבי האליפות הולכת אליהם בקלות....אבל החבורה מיזרעאל, ואף אחד לא יודע כמה זה לא קל כל שנה לבוא לטורניר בידיעה שהסיכויים הם קלושים אפילו לעבור את ה-20 נקודות .....מי בכלל חושב על לנצח ......וזה שנה אחרי שנה .....מחליט הקיבוץ המצויין הזה,עם כל כך הרבה חינוך ודרך ארץ להופיע בדרך המקורית שלו ולעשות שמח ובמקביל לשמור על כבוד המשחק והטורניר והכול עם חיוך ושמחת חיים שאין לה תחליף ! תודה רבה לך יזרעאל !

הרגשה של פספוס- כפר יחזקאל ומירבמירבכפר יחזקאל

כפר יחזקאל הגיעה השנה לטורניר בהרגשה שהם יכולים ללכת עד הסוף .החבורה המאוד מאוד כשרונית של הכפר נראתה בשלב הבתים בדרך הבטוחה לכל הפחות לפיינל פור .ברבע הגמר של הגוש הופתעה הקבוצה מבית אלפא שבאמת הייתה ביום גדול ,אבל משהו בנו אומר שהקבוצה לא התחברה מספיק והם נראו על המגרש ,לפחות במשחק הקובע הזה ,כל אחד מקבוצה אחרת או מישוב אחר, וככה קשה מאוד לנצח. למזלה ,שנה הבאה ,כולם נשארים ,והיא תצטרך לבוא הרבה יותר מחוברת כדי לסגור מעגל על הפספוס של השנה .

מירב שיותר מהרגישה וגם התכוננה הכי טוב שאפשר להתכונן , שזאת השנה שלה . לא מוכשרת כמו כפר יחזקאל, לא יפה כמו רם און , לא עם כוכבים כמו עם מסילות/ניר דוד ,אבל אחרת ומיוחדת ובעיקר לוחמת שעל הקווים דויד בית אריה שרק מלראות את המוטיביצה שלו בא לך לתת לו גביע ביד ! אבל מירב קרסה ברבע הרביעי מול לביא ולא הצליחה להביא את היכולות שלה למשחק , ואפילו הקהל שלה הצליח להתקלק בסוף וצעק "בזיון " . מירב תתנחם בזה שטל בן שלום נשאר עוד שנה והטריו המעולה בן שלום נטע,יהודה בוכריס ובועז בית אריה גודלים בעוד שנה . 

רגע בלתי נשכח - אסף גוטסמן -עח"א  אסף משמאל (לא מצאנו שום תמונה אחרת מתנצלים....)

הסנטר של עח"א קנה את ליבם של הרבה מאוד אנשים כאשר ניסה לבצע את סל הבכורה שלו בטורניר לניר 2012 מול בית אלפא במעמד חצי גמר הגוש המערבי . אסף קיבל כדור מכרמי בהיר ,30 שניות לתם המשחק ,שהמשחק היה גמור , וניסה לכבוש סל שאף אחד משחקני בית אלפא לא מפריע לו . במשך חצי דקה ניסה אסף את כוחו מול הסל המאיים לבדו לגמרי לעיני 100 איש ועל הבאזר לאחר 5 נסיונות הגיע הסל המיוחל וריצת הניצחון של הילד שקנה הרבה מאוד אנשים בשמחת החיים שלו ! כוכב נולד אמיתי !


וקרדיט למאמן של אסף......אודי האדום !


סל הטורניר -אלמוג כהן משדה אליהו מול בית אלפא44:37 לבית אלפא 6 שניות לתם הרבע השלישי יוצא הרכז המצויין של שד"א להתקפה אחרונה ומהחצי בזריקה רגילה ממש קובר סל מעולם אחר ומשאיר תקווה נוספת שהתבדתה בהמשך לקבוצה שלו !

הקבוצה ההוגנת -חפציבהחיפשנו קבוצה שבאמת אספה ילד ילד מהישוב שלה כדי שיהיה לה קבוצה לטורניר, והופיעה בצורה הכי מכובדת שאפשר כולל ניצחון אחד על יזרעאל , ומצאנו לנו את חפציבה והמדריך המיתולוגי ג'ו שהרים קבוצה מקסימה מכלום להופעה מאוד מכובדת והוגנת ועל כך הברכות !

מבט לשנה הבאה.......

כן זה עוד רחוק ......אבל יש הרבה מסקנות....אבל ננוח קצת ....נאסוף את עצמנו שוב ונחשוב ביחד עם המדריכים של הישובים איך עושים את זה טוב יותר ונכון יותר.....ולא שכחנו שאנחנו חיביים לכם אולסטאר .
ולסיום המון המון תודה לאנשי המשרוקית שלנו עידו ,רונן ואיציק שהולכים איתנו כבר כמה שנים ומקווים שיהיה להם הרבה כוח להיות עוד בשנים הבאות ! הם חלק מההסטוריה של הטורניר וכך צריך להיות !
תודה ענקית לאנשי המזכירות שלנו : שירי בן צבי ,נוי גינת,אמיר שטרן,בר גינת ורועי רוח !
 חדשות ועדכונים
ברוכים הבאים למועדון הכדורסל
גלבוע מעיינות
 

ביום א 24/7/16 

עוברים לביתנו החדש!!!


אתר אינטרנט חדש !!!

http://www.gilboamaayanot.co.il/

============================
 

 


 
 
פייסבוק גלבוע מעיינות
 
תגידו מזל טוב ל:
 
       

 

פינת המצוינות -רימון יבזורי
אחראי יכולת גופנית גלבוע/מעיינות
 
 
יום שבת 11/6/16 

פציעות ספורט בעידן המודרני


אשמח לענות לשאלות ולייעץ . במייל- R.yivzori@gmail.com  

כנסו לקרוא את המאמר המצויין 

"פציעות ספורט בעידן המודרני " 
 
 
 
 

 

 
עונת 2015-16 מסתיימת. מה תזכור ממנה?
[תוצאות]

חסויות
 
מרכז הולצר בניר דוד -מאמץ את מועדון כדורסל גלבוע/מעיינות!!!
מבצע למשפחות ילדי מח' הכדור-סל.
*מנוי חורף יחיד לבריכה עד סוף חודש מאי במחיר של 1125 ₪ בלבד. + מתנה
*מנוי שנתי יחיד לבריכה במחיר של 1320 ₪ בלבד. + מתנה
*מנוי משולב בריכה + מכון כושר לשנה במחיר של 150 ₪ לחודש. + מתנה
*מנוי משולב בריכה + מכון כושר ל-9 חודשים במחיר של 160 ₪ לחודש. + מתנה
*מנוי משולב בריכה + מכון כושר ל- 6 חודשים במחיר של 170 ₪ לחודש.
*מנוי משולב בריכה + מכון כושר ל- 3 חודשים במחיר של 180 ₪ לחודש.
*ניתן להגיע לבריכה לשבוע שחייה התנסות ללא תשלום.
בברכה,עומר טייכנר - מרכז הולצר לספורט - תיירות ניר דוד -
 נייד: 6436858 - 050  טלפקס: 6488522 -04
מאפיית ליאור
כל הזכויות שמורות למועדון הספורט גלבוע עמק המעיינות©